• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?

Jak można udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, ale w innych oczywiście także, że rocznice ślubów są w jakiś sposób świętowane – chociaż to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną małżonką rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić bardzo dużo ciekawych alternatyw, lecz jeżeli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem może być chociażby wycieczka za granicę. Ogólnie jest wiele pięknych miast w Europie – Paryż, Barcelona, Florencja, Budapeszt bądź choćby Sztokholm.
Popularnym środkiem transportowym są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie zapewniają dla nas wygody, w szczególności mowa o miejscu na nogi, ale jeżeli w porę zarezerwujemy bilety, możliwe, iż za cztery bilety zapłacimy około 200-300 złotych. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminów oraz destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, w którym miejscu jest położone lotnisko. Np. Okęcie jest położone dosyć blisko śródmieścia, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, że transport na i z lotniska jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Paryża mówimy o dużo większych odległościach i kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele zalet, ale być może byłoby warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo działa w naszych miastach? Jeśli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania okazji wyjazdowych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące duże oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie wylecimy. Chociaż pewnie dla wielu osób tego typu niespodzianka to duża frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy swojego ślubu nigdy nie powinniśmy zapominać!

Categories: Turystyka

Comments are closed.