• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Z jakich przyczyn grywam u bukmacherów?

Z jakich przyczyn grywam u bukmacherów?
W sumie znam niezliczoną ilość ludzi – przede wszystkim mężczyzn, którzy kochają typy bukmacherskie. Bardzo dobrze znam ową dziedzinę, ponieważ osobiście gram u bukmacherów od przynajmniej 10 lat. Chociaż naturalnie w czasie kariery nie wygrałem zbyt wielu pieniędzy, to tak naprawdę tak czy siak będę ciągle grał u buków!
Dlaczego? Cóż, prawda jest taka, że w zasadzie to moja sytuacja jest taka, iż kocham ten dreszczyk emocji – kiedy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za znaczną część pensji, nareszcie czuję, że żyję. Chciałbym w następnej części tekstu napisać trochę na temat prawidłowego typowania spotkań.
Myślę, że dzisiaj fani bukmacherki mają o wiele prostsze zadanie – w końcu bez najmniejszego problemu można trafić na te typy bukmacherskie, które być może nie są pewne, lecz mogą jakoś uchronić nas przed popełnieniem błędu. Czyli jeżeli chcesz postawić na AC Milan w meczu z Chelsea Londyn, ale nagle dowiadujesz się, iż duża grupa typerów optuje za tą drugą drużyną, ponieważ chociażby są dużo lepiej przygotowani, najzwyczajniej w świecie masz okazję przemyśleć własną grę. Nadal będę grywał u bukmacherów, Tobie również to radzę. No chyba, że nie ukończyłeś 18 lat.

1. Sprawdź tutaj

2. Zobacz teraz

3. Zajrzyj tutaj

4. Sprawdź tutaj

5. Sprawdź stronę

Categories: Sport

Comments are closed.