Milion odsłon Tash

W dzisiejszych czasach chyba nie ma młodzieńca, który chociaż przez chwilę nie marzyłby o sławie, niezależnie od jej postaci. Media społecznościowe bowiem niosą ze sobą całą masę okazji i szans do stania się sławną personą. Niemal każdy próbował swoich sił na youtube, jednak niekoniecznie ze świetnym skutkiem. Jeśli lubisz czytać książki, to z całą pewnością przypadnie Ci do gustu tematyka wschodzącej gwiazdy Internetu, jej wybicia się z tysięcy innych postaci i milionów innych kanałów. Koniecznie przeczytaj książkę Milion odsłon Tash, a o czym ona jest dokładnie przeczytasz w dalszej części tego artykułu.

Ciekawa i dość rzeczywista fabuła

Główną bohaterką książki Milion odsłon Tash jest tytułowa Natasha, której imię częściej jest skracane do wyrażenia Tash. Jest to dziewczyna, która absolutnie uwielbia czytać, zaś jej ukochanym pisarzem jest bez dwóch zdań Lew Tołstoj. Pokój tej kobiety jest wypełniony cytatami z jego książek oraz plakatów. Tasha poza tym jest vlogerką, zaś na jednym ze swoich kanałów tworzy z paczką dobrych przyjaciół serial internetowy o nazwie „Nieszczęśliwe rodziny”, który opiera się na „Annie Kareninie”. Jednym z przełomowych momentów jest ten, gdy Tash nie może uwierzyć własnym oczom ze względu na fakt, że liczba subskrybentów jej kanału na Youtube rośnie niesłychanie szybko. Wtedy też zaczynają się różnego rodzaju GIF-y, fanarty, czy szaleństwo na Twitterze, nieustanny przyrost obserwujących na Instagramie. Kontaktuje się z nią także jeden z najseksowniejszych youtuberów, proszą o numer telefonu, aby móc ją lepiej poznać. Ukoronowaniem trudu, jaki wkłada w tworzenie serialu jest nominacja dla najważniejszej dla vlogerów nagrody.

Książka warta polecenia

Natasha jednak w końcu, wraz nieustannie powiększającą się liczbą odsłon własnego kanału, może odkryć samą siebie. Nie wiadomo, czy znajdzie odwagę na miłość w rzeczywistości oraz czy udźwignie ciężar sławy wraz ze swoimi przyjaciółmi. Jeśli nie jest Wam obca tematyka „Fangirl” czy „Girl Online” to zdecydowanie jest to książka dla Was. Jest to niezwykle interesująca opowieść o internetowej sławie, vlogowaniu oraz życiu, które nie tyle nawet zna każdy nastolatek, czy o jakim marzy w swoich snach i myślach. Milion odsłon Tash jest powieścią, w której bez dwóch zdań nie brakuje humoru oraz trafnych spostrzeżeń dotyczących dorastania. Książkę tę kocha się właściwie już od pierwszych stron i w miarę czytania niemal każdy stwierdza, że jest to miłość z wzajemnością, bowiem każda kolejna strona i rozdział otwiera nasz umysł na nowe sprawy, rzeczy i fakty, których wcześniej mogliśmy nie dostrzegać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *